Véget ért a 2023-as Strandkézilabda Európai Egyetemek Bajnokság Malagában, ahol a Károli Gáspár Református Egyetem strandkézilabda csapata képviselte hazánkat.

A malagai Strandkézilabda EEB csoportkörében, veretlenül, mindösszesen két félidőt elveszítve jutott tovább az elődöntőbe a KRE csapata, ahol könnyűszerrel múlta felül német ellenfelét.

A döntőben a házigazdák ellen kellett teljesíteni. Kiélezett küzdelemben 25-20 és 24-18-as félidei eredményekkel 2-0-ás összesítésben a KRE csapata a második helyet szerezte meg.

A második hely mellett, a torna legértékesebb játékosának (MVP) Vajda Lucát választották, aki 6 mérkőzésen 85 gólt dobott.