A július 27-29. között megrendezett Egyetemi Európai Játékokon úszásban összesen 9 magyar érem született a Budapesti Gazdasági Egyetem, Miskolci Egyetem és TF hallgatói jóvoltából.
Az EEJ keretében megrendezett úszóversenyen öt egyetem (BGE (3), MATE (1), ME (2), OE (5), TF (4)) 15 hallgatója, összesen 19 versenyszámban állt a rajtkőhöz, ahol az alábbi helyezések születtek:
Érmesek:
1. helyezett:
Sztankovics Anna (ME) – női 50 m gyors
Ollé Mónika (TF) – női 100 m pillangó
Ollé Mónika (TF) – női 50 m pillangó
2. helyezett:
Onofer Enikő (BGE) – női 200 m gyors
Vécsei Réka (ME) – női 200 m vegyes
Vécsei Réka (ME) – női 100 m hát
3.helyezett:
Ollé Mónika (TF) – női 50 m gyors
TF női 4×100 m vegyesváltó – Ollé Mónika, Molnár Laura, Fecske Laura, Berta Barbara
Sztankovics Anna (ME) – női 50 m mell
Végeredmények:
Budapesti Gazdasági Egyetem
2. helyezett: Onofer Enikő – női 200 m gyors
5. helyezett: Onofer Enikő – női 50 m pillangó
5. helyezett: Onofer Enikő – női 100 m gyors
7. helyezett: Börcsök Dániel – férfi 50 m mell
12. helyezett: Börcsök Dániel – férfi 50 m mell
Magyar Agrár és Élettudományi Egyetem
9. helyezett: Navratil Botond Péter – férfi 200 m mell
17. helyezett: Navratil Botond Péter – férfi 100 m mell
Miskolci Egyetem
1. helyezett: Sztankovics Anna – női 50 m gyors
2. helyezett: Vécsei Réka – női 200 m vegyes
2. helyezett: Vécsei Réka – női 100 m hát
3. helyezett: Sztankovics Anna – női 50 m mell
5. helyezett: Vécsei Réka – női 50 m mell
6. helyezett: Vécsei Réka – női 50 m hát
10. helyezett: Vécsei Réka – női 200 m mell
Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem
1. helyezett: Ollé Mónika – női 100 m pillangó
1. helyezett: Ollé Mónika – női 50 m pillangó
3. helyezett: női 4×100 m vegyesváltó – Ollé Mónika, Molnár Laura, Fecske Laura, Berta Barbara
4. helyezett: Berta Barbara – női 50 m hát
5. helyezett: női 4×100 m gyorsváltó – Ollé Mónika, Fecske Laura, Berta Barbara, Molnár Laura
7. helyezett: Berta Barbara – női 50 m mell
7. helyezett: Molnár Laura – női 200 m mell
8. helyezett: Berta Barbara – női 100 m mell
8. helyezett: Berta Barbara – női 100 m hát
10. helyezett: Molnár Laura – női 100 m mell
12. helyezett: Fecske Laura Kitti – női 100 m mell
12. helyezett: Fecske Laura Kitti – női 50 m mell
14. helyezett: Molnár Laura – női 50 m pillangó
16. helyezett: Molnár Laura – női 50 m gyors
20. helyezett: Fecske Laura Kitti – női 50 m pillangó
Óbudai Egyetem
4. helyezett: Kardos Dániel – férfi 200 m mell
6. helyezett: Kardos Dániel – férfi 100 m mell
7. helyezett: Gyurka Márk Manó – férfi 400 m gyors
7. helyezett: férfi 4×100 m gyorsváltó: Kardos Dániel, Gyurka Márk, Ali Tamás, Barna Bendegúz
9. helyezett: Ali Tamás Ákos – férfi 100 m hát
9. helyezett: Kardos Dániel – férfi 50 m mell
10. helyezett: Ali Tamás Ákos – férfi 50 m hát
12. helyezett: Kardos Dániel – férfi 100 m pillangó
16. helyezett: Andrási Levente – férfi 200 m vegyes
18. helyezett: Barna Bendegúz Kristóf – férfi 50 m mell
19. helyezett: Barna Bendegúz Kristóf – férfi 100 m mell
23. helyezett: Barna Bendegúz Kristóf – férfi 100 m pillangó
30. helyezett: Andrási Levente – férfi 50 m mell
31. helyezett: Barna Bendegúz Kristóf – férfi 50 m pillangó
33. helyezett: Barna Bendegúz Kristóf – férfi 100 m gyors
36. helyezett: Gyurka Márk Manó – férfi 100 m gyors
39. helyezett: Kardos Dániel – férfi 100 m gyors
40. helyezett: Barna Bendegúz Kristóf – férfi 50 m gyors
40. helyezett: Andrási Levente – férfi 50 m pillangó
43. helyezett: Andrási Levente – férfi 50 m gyors