2024

VERSENY KIÍRÁS

MEFOB FUTSAL Döntő 2024

A verseny megnevezése: férfi/női Futsal döntő
Célja: hogy eldöntse „Magyarország 2023/2024. tanévi Egyetemi-és Főiskolai Bajnoka” címeket, a hallgatók és oktatók körében népszerűsítse a sportágat, elősegítse a további nemzetközi versenyekre történő kiválasztást.
Rendezője: Széchenyi István Egyetem
Helyszíne: Széchenyi István Egyetem, Győr, Egyetem tér 1. Kosárlabda csarnok, edzőcsarnok (S2)
Versenybizottsága: –        Palotai Nándor a MEFS szakreferense

–        Dr. Simon József SZE SRK

–        Horváth László Gy – M – S – vármegyei MLSZ igazgató

Időpontja és időbeosztása: 2024. 04.30-01.

2024.04.30.

9.00-18.00-ig 4 női és 4 férfi csapat játssza le az elődöntő mérkőzéseit.

19 órától sportolók, kísérőik és az intézmények vezetői részére szabadidős program.

2024.05.01.

9.00-tól az elődöntők eredményei alapján játsszák le a csapatok a III., illetve I. helyért a mérkőzéseket.

18:00-tól Eredményhirdetés

Résztvevői: A döntőbe jutott 4 női és 4 férfi csapat.

Az előmérkőzéseket követően a döntő csapatait azonnal közzé teszik a szervezők a rendezveny.sze.hu címen elérhető honlapjukon. A döntőbe jutott csapatok tagjainak játékjogosultságát a Versenybizottság ellenőrzi.

Díjai: Az I.- III. helyezett csapatok kupát, érmet és oklevelet,

a IV. helyezett csapatok oklevelet kapnak.

Különdíjasok – legjobb kapus, legtöbb gólt lövő játékos, legtechnikásabb játékos, legjobb edző

Kapcsolattartók: dr. Simon József (simonj@sze.hu)

– vacsora         3.300,- Ft/fő/alkalom

Technikai értekezlet: Technikai értekezlet és sorsolás online, április közepén, a pontos időpontról a tájékoztatást később küldjük.
Szabályok: MLSZ futsal játék és versenyszabályok, MEFS versenykiírása

Döntő:

A döntőben a selejtezők győztesei játszanak egymással. A döntőre 14 játékos nevezhető. Hivatalos futsal versenyszabályok érvényesek (2×25 perc futó órával, utolsó 1 percben tiszta játékidő, sérülés, időkérés és egyéb játékmegállítást igénylő eseménynél az óra áll). Döntetlennél 2×5 perc hosszabbítás, ha ez sem hoz döntést, akkor büntetőrúgások következnek.

Védőfelszerelés használata ajánlott, de nem kötelező a játékosok számára (pl. sípcsontvédő).

A Döntő tervezett időpontja és helyszíne: 2024. április 30 – május 1, Győr.

Igazolások:

határidő: 2024.04.24-ig

Felhívjuk minden csapatvezető figyelmét, hogy a jelentkezési lapot (később kerül kiküldésre) 2024.04.24-ig e-mailben kell a simonj@sze.hu email címre elküldeni. Csapatuk névsorát születési dátummal együtt küldjék el, melyen tüntessék fel a neptun kódot is.  A hallgatók jogviszonyát a tanulmányi osztály által kiállított igazolással kell bizonyítani.

A versenyzőknek érvényes sportorvosi vagy összesített orvosi igazolással kell rendelkezniük!