Férfi Kézilabda MEFOB selejtező mérkőzések

Neumann János Egyetem – Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem –30-31 (félidő: 15-18)helyszín: Tőrös Olga Sportcsarnok, Kecskemét
időpont: 2021.05.04.
játékvezetők: Bujdosó Máté, Petrik-Varga Ádám

NJE: Székely Márton, Jantner József, Feth Balázs, Mogyorós Bálint, Bagdán Balázs, Bálint Barnabás, Rédei Balázs, Mihalik Tamás, Mészáros Máté

BME: Brohy Levente, Dajka Miklós, Dancsecs Mátyás, Emberovics Milán, Kisgyörgy Ádám, Pitlik Marcell, Pördi Patrik, Solcz Ádám, Suri Kornél, Varga Gergely, Varga Péter, Horváth Márton

Két kiváló formában lévő csapat összecsapását láthatta a lelkes kecskeméti közönség. A BME indította a gólgyártást, de szinte a félidő végéig fej-fej mellett haladtak a csapatok.

A két csapat játékosai magasabb osztályokban pallérozódnak, így nagyon sok látványos megoldást láthattunk mindkét oldalon. A vendégek továbbjutása a második félidő közepétől már nem forgott kockán, így ha szorosan is, de a BME csapata kettős győzelemmel váltotta meg a jegyeket a győri országos döntőre!

Gratulálunk mindkét csapatnak, hiszen magas szintű játékot produkáltak ezen a mérkőzésen is!

Góllövők:

NJE: Székely Márton (9), Jantner József (2), Mogyorós Bálint (4), Bagdán Balázs (2), Bálint Barnabás (5), Mihalik Tamás (1), Mészáros Máté (5)

BME: Brohy Levente (3), Emberovics Milán (10), Kisgyörgy Ádám (3), Pitlik Marcell (2), Pördi Patrik (3), Solcz Ádám (2), Suri Kornél (1), Varga Gergely (4), Varga Péter (3)